czwartek, 12 maj 2016 15:49

Meble na wymiar do przedpokoju

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Meble na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie, bo takie meble sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, a szczególnie w niewielkim i ciasnym, gdzie jak wiadomo często są problemy z zakupem mebli do takich mniejszych pomieszczeń.

Często przedpokoje to nieduże pomieszczenie i tu właśnie zdadzą egzamin meble na wymiar.

Oszczędzi to czas, bo mebli zakupionych w sklepie, nie dopasujesz łatwo do mało przestronnego wnętrza, a decydując się na meble na wymiar zagospodarujesz nawet najmniejszą przestrzeń, dzięki temu wszystko będzie dopasowane. Zaletą takich mebli jest to, że każdy mebel będzie do siebie pasował i nie musisz się już martwić, że jakiś mebel będzie odstawał od drugiego. Dlatego też meble na wymiar są dobrym rozwiązaniem i jeśli masz środki finansowe na złożenie takiego zamówienia, na pewno będziesz zadowolona z efektu końcowego.

Przedpokój to miejsce które jest widoczne jako pierwsze przez osoby odwiedzające twój dom, to nie tylko wieszak i szafka na buty, to również swego rodzaju wizytówka twego domu, dlatego aranżacja takiego przedpokoju powinna być równie ważna jak sypialnia, pokoje gościnne czy kuchnia. Przedpokój również może być funkcjonalny i ładny, nic nie stoi ku temu na przeszkodzie.

Meble na wymiar do przedpokoju powinny tworzyć jedną, spójną całość oraz pasować do koloru ścian jak również podłogi.

Jak zatem wybrać odpowiednie meble?

Wnękowa szafa, jeśli tylko jest dla niej miejsce będzie dobrym pomysłem, bo to praktyczny mebel i możemy mieć go pod ręką. Tutaj jeśli decydujemy się na meble na wymiar, możemy dowolnie zaprojektować jej elementy jak np. drzwi, dodanie jakichś ozdób które wykona projektant na nasze życzenie, dzięki czemu szafa tak nie będzie tylko meblem samym w sobie, ale stanie się ozdobą przedpokoju.

Ławeczka. Jeśli dodatkowo mamy miejsce w przedpokoju, możemy przemyśleć postawienie tam ławeczki, ułatwi nam ona np. zmianę obuwia gdyż nie będzie się trzeba schylać, bo jak wiadomo jest to trochę uciążliwe, ale nie każdy przedpokój ma na to miejsce niestety.

Lustro w przedpokoju, jest ważne także jeśli i tu przestrzeń na to pozwala, warto takie lustro w przedpokoju mieć. Urządzanie przedpokoju, nie należy do łatwych zadań, bo są to małe przestrzenie, często długie, a wąskie i nie ma tu takiego pola do popisu jak przy sypialniach czy pokojach gościnnych. Jednak dobry projektant z doświadczeniem na pewno sobie poradzi i pomoże go urządzić.

Warto również pamiętać o odpowiednim oświetleniu, światło ma magiczną moc, bo dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu możemy optycznie zwiększyć przestrzeń przedpokoju.

Czytany 1342 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 maj 2016 16:34