poniedziałek, 14 marzec 2016 20:45

Meble kuchenne na wymiar - kiedy zamówić

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Kuchnia nie jest zwykłym pomieszczeniem, to miejsce w którym nie tylko przygotowujemy posiłki, ale również spotykamy się np. przy obiedzie czy śniadaniu z domownikami. Kuchnia to centrum całego domu. Odpowiednio dobrane meble nadadzą kuchni przyjemny klimat.

Planujesz zakup mebli kuchennych robionych na wymiar? Jest to dobry pomysł, bo takie meble na wymiar posiadają wiele zalet. Pytanie tylko kiedy złożyć zamówienie? Przed remontem, a może w takcie trwania remontu?

Najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem remontu w kuchni bądź w początkowej fazie remontu umówić się na spotkanie z firmą projektującą meble na wymiar. Firma obejrzy pomieszczenie, przygotuje projekt dopasowany do warunków mieszkaniowych oraz co ważne twoich oczekiwań. Dobra firma zaproponuje szeroki wachlarz rozwiązań.

Pierwszym ważnym krokiem przygotowania kuchni na wymiar jest zmierzenie pomieszczenia. Dzięki takim danym, projektant ze studia meblowego jest w stanie w dokładny sposób zaplanować całą zabudowę kuchenną.

Kompleksowy projekt kuchni na wymiar uwzględnia często: rozmieszczenie sprzętów codziennego użytku i warto tu mieć również na uwadze, aby było to funkcjonalne.

Natomiast zakup sprzętów AGD powinien nastąpić wówczas, gdy już gotowym jest projekt kuchni na wymiar.

Projektując wymarzoną kuchnię na wymiar należy skupiać się na jej indywidualnym charakterze. Kuchnia na wymiar musi być dopasowana do wymogów i potrzeb Klienta. Wysokość blatu w naszej kuchni powinna być dokładnie dostosowana do wzrostu osób przygotowujących posiłki.

Rada: Efekt końcowy zależy od tego, czy kuchnia ma charakter otwarty czy może półotwarty, a przy kuchni tzw. otwartej styl nie powinien kłócić się z wystrojem naszego salonu czy jadalni.  

Czytany 3690 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 marzec 2016 20:57